Notaris vergelijken
Vergelijk tarieven en service van de notaris
10
JAAR
10652 Notaris Reviews

Home > Nieuwsoverzicht > Van Middelkoop: Koop nu een huis

Van Middelkoop: Koop nu een huis

17-06-2010 Bron : Advocatenorde.nl

DEN HAAG -  Demissionair minister Van Middelkoop (Wonen) geeft in reactie op de dramatische daling van het aantal afgeleverde nieuwbouwwoningen in het eerste kwartaal van dit jaar een opmerkelijke koopadvies: "Schaf nu een huis aan, de rente is laag, en als je een beetje marge hebt zou ik het doen," aldus de bewindsman van de Christen Unie.

Van Middelkoop trekt 100 miljoen euro uit om de bouw van zo'n 15.000 huizen aan te slingeren. De aarzeling bij veel woningzoekenden om een hypotheek af te sluiten is volgens hem onterecht. "Ik begrijp dat consumenten op de woningmarkt niet alleen rationeel handelen", aldus de bewindsman. "Maar het is ... lees meer »

vergelijk ook: sparenbetalennotarisadvocaatziekenhuiszorgverzekeringhuisartstandartscreditcardfinancieel adviseurprovisiehypotheek